DOCK River Watch I

DOCK River Watch I

DOCK River Watch – je originální, vícefázový projekt na vybudování bydlení, který spojuje v sobě všechny výhody nejmodernější technologie zaručující nejvyšší stupeň komfortu a funkčnosti.

Komplex s netriviální architekturou se nachází na malebném břehu řeky Vltavy v blízkosti dopravní dostupnosti do centra města.

Autor projektu: CRESTYL
Realizace: First Choise
Status: Prodej ukončen
Umístění: Praha 8 – Libeň

 


 

Popis projektu

Realizace projektu probíhala ve dvou etapách, během kterých byly založeny šest šestipatrových budov. Budovy v zahrnují téměř 130 bytů lišících se mezi sebou tou nejvyšší kvalitou.

Hlavní myšlenkou stavitele bylo vytvoření komplexu, kde každý obyvatel bude moci najít maximální pohodlí a klid.
Nedaleko komplexu se nachází říční molo, které bezpochybně dodává projektu kouzlo a možnost se přesouvat nejen obyčejnou dopravou, ale i po vodě, což není obvyklý způsob, jak cestovat v metropoli.

Se zaváděním nových fází výstavby se ziskovost projektu zvyšuje každý rok. Komplex DOCK se stane tou nejlepší volbou nejen pro bydlení, ale i pro výnosnou investici do nemovitosti.


Popis okolí

Objekt byl postaven v Libni. Jeho umístění má nepopiratelné výhody, mezi nimiž patří jak blízkost centra, tak i business čtvrtí.

Kdysi Libeň patřila mezi nejmalebnější předměstí, a to díky své neobvyklé, kopcovité krajině. Nyní je to velká čtvrť, která je ve stadiu dynamického vývoje. V současné době zde žije 15 tisíc obyvatel.

Začátek výstavby: 10.3.2012
Uvedení do provozu: 10.2.2017