Vila Exclusive

Vila Exclusive

Projekt „Vila Exclusive“ je ztělesněním projektu nejmodernějšího domu, rozsáhlejšího než výše popsaný projekt „Městská vila“. Tento projekt se nachází v prestižní čtvrti nedaleko pražského letiště.
Moderní designerská vila je postavena ve strohém stylu, který však vytváří pocit lehkosti.
Barevná kombinace je sladěna ve světlých odstínech, což přidává domu zvláštní kouzlo.

Pokud si pořídíte tuto nemovitost, stanete se vlastníkem elitního domu, jež je kombinací štíhlé linie a jednoduchosti moderny, skrývají se zde poslední trendy vysokých technologií. Váš život tím udělají maximálně pohodlným.

Kromě toho pořád máte možnost měnit nebo doplňovat projekt během každé etapy výstavby.

 


 

Exteriér

Vila se nachází na udržovaném a kultivovaném pozemku o ploše 1000 m2. Vnější ozdobení domu je v černobílém provedení, což v kombinaci s francouzskými okny vytváří velmi moderní design, který těší oko svojí precizností a jednoduchou linií. Zadní fasáda budovy je zdobena unikátní designerskou 3D-vizualizací dřeva.

V přední části fasády se nachází příjezdová cesta vedoucí k hlavnímu vchodu a vjezdu do garáže. Kapacita garáže počítá s dvěma auty.

Na zadním dvorku bude vybudována dřevěná pergola s pohodlným krbem v jejím středu. Také zde bude vytvořen umělý rybník přinášející příjemnou různorodost do stroze vyznačených designových linií. Podle Vašeho přání se zde může nacházet bazén nebo dětské hříště. Také zde budou vytvořeny dvě pohodlné terasy pro odpočinek, z nichž jedna je pod úrovní terénu a bude vybavena pohodlnými gauči.


Interiér

Vnitřní koncepce domu je zaměřena na vytvoření prostoru naplněného světlem. Všechna okna jsou ovšem vybavena nepropustnými žaluziemi a v případě potřeby se může dům ponořit do tmy kdykoliv během dne.

Ústředním prvkem kompozice interiéru je prosklená tropická zahrada, která bude vybavena speciálním automatickým systémem klimatizace a osvětlením, nezbytným pro zajištění života exotických rostlin.
Tento elegantní prvek designu má i funkcionalistický význam. Ve vlastní pohodlné zahradě si můžete odpočinout od každodenní rutiny. V úrovni prvního patra skrze ni prochází půvabný můstek, který vede k hlavní ložnici.

Přízemí je jednotným prostorem, které je řešeno tak, aby vytvářelo podmínky pro pohodlné využití každé funkční zóny. Zde se nacházejí kuchyně, jídelna, koupelna pro hosty a prostorný obývací pokoj, jehož část představuje prohloubenou odpočinkovou zónu vybavenou pohodlnými gauči a designerským krbem. Díky tomu, že kuchyně je vybavena dvěma prosklenými posuvnými stěnami, které lze zcela rozevřít, je možnost oddělit kuchyni od jídelny.

Ve 1. patře vily se nacházejí čtyři pokoje a balkon. Do projektu patří hlavní ložnice s prostornou koupelnou a samostatným WC, dvěma ložnicemi se sprchovými kouty a ložnicí pro hosty s koupelnou. Ve všech pokojích je samostatná šatna. Hlavní ložnice se liší originalitou řešení, koupelna je oddělená prosklenou zdí, která se může zcela skrýt a tím sjednotit prostory koupelny a ložnice. Jak se již uvádělo dříve, do hlavní ložnice z terasy v 1. patře vede můstek přes tropickou zahradu.

V budově je podzemní podlaží, které může být využito zákazníkem podle jeho uvážení.

Tím pádem, vnitřní zařízení domu vytváří nejen zajímavý designerský soubor, ale i zcela funkční a pohodlné obydlí.

 


 

Systém “Chytrý dům”

Vila je vybavena systémem „Chytrý dům“. Tento systém představuje komplex technického zařízení a softwaru zaměřeného na pohodlí a bezpečí jeho majitele, poskytuje možnost vzdáleného ovládání a správy jak celého prostoru, tak i všedních procesů.

Dům je vybaven monitorovacím systémem, programovatelným klimatizačním a ventilačním systémem, systémem „chytrá kuchyně“, funkcí kontroly přístupu do prostoru a do jednotlivých místností. Každý pokoj je vybaven systémem přenosu zvuku, repliky hodinek což umožňuje komunikovat jak s každou místností zvlášť, tak i přenášet zvuk po celé budově.

Šikovně vybudovaná lokální síť Vám umožní bez námahy kontrolovat všechny procesy – od vypínání světla, ovládání multimediateky a teplotního režimu, až po příjem pošty repliky hodinek a odvoz odpadu z pozemku. Můžete ovládat vše výše uvedené jak z pohodlí domova, tak i z jakéhokoliv místa na planetě prostřednictvím vzdáleného přístupu přes aplikace na Vašich zařízeních.


Technické parametry a materiály

 • celková plocha 420 m2
 • monolitní konstrukce
 • přírodní stavební a dokončovací materiály (mramor, dřevo, sklo)
 • designerské schodiště ze dřevěného masivu
 • LED-osvětlení v celém domě a na pozemku
 • okna: hliníkový profil, trojité izolační dvojskla s ochranou proti úderům, sítě proti hmyzu a venkovní elektrické žaluzie z hliníku v barvě oken
 • izolace proti hluku
 • сsanita od známých výrobců Porcelanosa a Villeroy&Boch
 • vodní vrt
 • solární panely – ekologicky čistý alternativní zdroj energie
 • centrální vodovod, kanalizace, elektřina a plynovod
 • kabelový internet přes osobní server
 • centrální (zabudovaný) vysavač – moderní a hygienický systém úklidu prachu
 • centrální programovatelná klimatizační a ventilační jednotka
 • komplex “Chytrý dům”
 • komplex “Chytrá kuchyně”
 • vlastní meteostanice

Plány pater