DOCK River Watch II

DOCK River Watch II

Projekt DOCK se nachází v malebném místě, kde v nedávné minulosti, skoro v centru hlavního města České republiky, byl umístěn říční přístav. Díky unikátnímu designu, organicky kombinovaného s nejnovějšími stavebními technologiemi, daný komplex získal řadu mezinárodních cen.

Autor projektu: CRESTYL
Realizace: First Choise
Status: Realizace
Umístění: Praha 8 – Libeň

 


 

Project Description

Na řadě je třetí fáze realizace projektu, během níž budou postaveny tři objekty. Stejně jako při prvních dvou fázích to budou moderní 6 patrové domy. Jsou zde naplánované byty a apartmány o ploše 37 až 185 metrů čtverečních.

Komplex DOCK Vám nabízí kombinaci ultra-moderního designu a nejmodernějších technologií. Zde majitelé najdou stylový nábytek a francouzská okna, neuvěřitelné prostory vytvořené ze skla, stropy s unikátním osvětlením a další. K dokončení jsou vybrané vysoce kvalitní materiály.

Ke každému budoucímu majiteli je zaručen individuální přístup. Kromě toho ve všech bytech a apartmánech najdete terasu, balkón nebo zahradu, odkud se rozprostírá krásný výhled na řeku, nebo parkovací zónu.


Popis okolí

Komplex je postaven v Libni, jehož umístění má nepopíratelné výhody, mezi které patří bezprostřední blízkost jak centra, tak i business čtvrtí.

Kdysi Libeň patřila mezi nejmalebnější předměstí, a to díky své neobvyklé, repliky hodinek kopcovité krajině. Nyní je to velká čtvrť, která je ve stadiu dynamického vývoje. V současné době zde žije 15 tisíc obyvatel.