Pěkná replika Panerai's Luminor

Pěkná replika Panerai's Luminor

Zpráva o tom, že falešní Panerai v poslední době dělali tolik hluku o svých menších, elegantnějších kouscích, nezapomeneme, že mohou přepnout přepínač na plnohodnotnou bestii, dokud požadavky přijdou. Navíc nejsou o moc brutálnější než tento mohutný 47mm ponorný vůz, který vypadá jako byznys v neleštěné černé keramice a kartáčovaném titanu… repliky hodinek prodej

V roce 2022 společnost Panerai uvedla na trh PAM 389, velké 47mm titanové zvíře s antimagnetickými vnitřnostmi a velmi sexy keramickým rámečkem. Tento skvělý potápěč jsou hodinky v souladu se základními hodnotami Panerai. Minulý rok jsme dostali novou a vylepšenou verzi tohoto Luminor Submersible.

Ve skutečnosti se funkce a vzhled nezměnil: stále je to stejné pouzdro Luminor 1950, doplněné o ikonický kryt korunky. Rám je stále keramický, s těmi vynikajícími zapuštěnými intervalovými značkami a obrovským lume pip na 12. Ale stále je tu malá změna. Například proporce číselníku prošly drobnými úpravami – například mírně tučnější ukazatele hodin a jasně modrá sekundová ručka. Hlavní změnou je ta pod ciferníkem.

Tento PAM obsahuje nejnovější vlastní automatický strojek P.9010, který poskytuje třídenní rezervu chodu přes dva sudy a hodinovou ručičku, kterou lze nastavit v hodinových krocích. Tento strojek je stále bezpečně ukryt za měkkou železnou Faradayovou klecí, jak naznačuje nápis Antimagnetic na číselníku.

Toto jsou další specifikace, které vylepšují funkčnost a čitelnost tohoto Submersible, aniž by byla ohrožena typicky replika Panerai estetiky tohoto kusu, což je dobrá zpráva pro všechny. A i když se trend odklonil od supervelkých 47mm monster, jako je tato, je to významná část dědictví repliky Panerai a vždy bude zaujímat zásadní místo v jejich srdci, zvláště když je pouzdro vyrobeno z lehkého kartáčovaného titanu.


Naši partneři:

Přejít k navigační liště Odhlásit se