Zámecké Zahrady II

Zámecké Zahrady II

Název tohoto komplexu mluví samo za sebe. Název odpovídá takovým rysům, jako je nádherná příroda a skutečného pocitu svobody od městského shonu.

Nová obytná zóna rázně vyrůstá ve vzdálenosti 19 kilometrů od centra Prahy. Zde můžete být majitelem domů, nebo samostatného pozemku.

Autor projektu: CRESTYL
Realizace: First Choise
Status: Prodej
Umístění: Vysoký Újezd

 


 

Popis projektu

Území, kde se nachází areál, je součástí obce Vysoký Újezd. Z tohoto důvodu se zde nachází veškeré nezbytné prvky infrastruktury, jako například škola, školka, obchody a pošta. Kromě toho se zde nachází známý golfový klub Albatross.

V průběhu další fáze realizaci projektu budou připraveny 150 nových pozemků. Pozemky tvoří 4 sektory: V Hliništátech, U Loužky, Na Pískách, U Kůlen.
Plocha jednotlivých segmentů bude od 804 do 1971 metrů čtverečních.

Všechny pozemky jsou zajištěny vodou, elektřinou, kanalizaci a plynem. Samostatné čtvrtě tohoto komplexu jsou opatřeny městskou infrastrukturou včetně chodníku a pouličního osvětlení. Veškeré silnice jsou od pozemků izolovány trávníkem a pěší zónou. Kromě toho je každý pozemek oplocený.


Popis okolí

Centrem výstavby se stala barevná obec Vysoký Újezd mající vlastní repliky tag heuer radnici, zámek, školu, školku a poštu. V současné době počet obyvatel tvoří jen 600 lidí.

Nicméně díky velkolepé přírodě a dobré dopravní dostupnosti se jedná o jedno z nejzajímavějších pražských předměstí. Ze stanice metra Zličín, jihozápadně po dálnici D5, cesta trvá pouhých 10 minut jízdy autem.

Volba této oblasti jistě poskytuje dobrou kombinaci klidného života v blízkosti přírody a rušného hlavního města.

Začátek výstavby: 1.10.2015
Uvedení do provozu: 1.10.2016